top of page

Edycja I - 2022

Informatyka Książęca

Baner 2022  2 lo - mniejsze - www.jpg

 Rozpoczynamy pierwszy etap naszego projektu, realizowanego wspólnie z Dyrekcją Zespołu Szkół Społecznych Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia w Tarnobrzegu oraz Pawła M. Piecucha CsTS (Rt Hon. The Lord
Baron of Cargoll, county Cornwall).

Informacje o Projekcie

Pierwszy tego typu program profesjonalnego mentoringu dla uczniów kierunków technologicznych.

Uczestnicy będą mieli okazję zmierzenia się z zadaniami wzorowanymi na realnych, rynkowych wyzwaniach, zarówno grupowych jak i indywidualnych. Zadania projektowe są zaprojekowane tak, aby łączyć wiedzę i umiejętności techniczne, marketingowe i komunikacyjne. Wszystko pod opieką i z aktywnym wsparciem mentora projektu.

 

Unikalne zadania. Kreatywne ćwiczenia indywidualne oraz grupowe - modelowane tak aby ćwiczyć prace w środowisku wczesnej postaci firmy technologicznej, która właśnie zdobyła finansowanie.

 

Zagadnienia z psychologii biznesu, komunikacji marketingowej, zarządzania strategicznego i operacyjnego, planowania, budżetowania i badania rynku.

 

Wiedza i doświadczenie mentora projektu i jego zespołu.

 

Na najlepszych czeka specjalny pakiet osobistego wsparcia mentora projektu w budowie portfolio, wraz z personalnymi referencjami i profesjonalnym pakietem marketingowym w środowisku branżowym.

 

Praca z wykorzystaniem platformy pracy zespołowej Microsoft 365 oraz rozwiązań Microsoft Azure i SharePoint 365 wraz z platformą Microsoft Power Apps. Komunikacją za pomocą platformy Microsoft Teams.

 

 

 

 

Etap I
ELIMINACJE

Właśnie wystartowała pierwsza edycja projektu Informatyka Książęca. Informacje o tym jak wziąć udział w eliminacjach znajdą się na stronie www Zespołu Szkół Społecznych Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im Małego Księcia w Tarnobrzegu.

Wszelkie pytania co do projektu można przesyłac na adres:

office@baronyofcargoll.com

InitialsBarony.png
bottom of page